Wideo – wywiad telewizyjny

Laserowe usuwanie naczynek Poznań.

Wywiad telewizyjny. Teleangiektazje, przyczyny i sposoby leczenia.

Laserowe usuwanie naczynek Poznań (teleangiektazje, pajączki) jest jednym z najpopularniejszych zabiegów wykonywanych w medycynie estetycznej. Ze względu na dużą efektywność i niewielkie obciążenie ryzykiem skutków niepożądanych, stał się on najbardziej powszechną metodą w terapii tych schorzeń.Istotą terapii laserowej w medycynie estetycznej i kosmetologii jest wykorzystanie zjawiska wybiórczej termolizy. Ciepło emitowane przez laser jest pochłaniane przez czerwony barwnik w krwi (hemoglobinę). W naczyniu dochodzi do wzrostu temperatury i obkurczenia naczynia. Efekt zabiegu jest natychmiastowy.

laserowe zamykanie naczynek
Laserowe usuwanie naczynek Poznań : Stosujemy laser KTP o długości fali 532 nm. Pozwala on na usuwanie naczynek małego kalibru w okolicach twarzy, na dekolcie, szyi i innych częściach ciała. W zależności od rozległości zmian oraz dla uzyskania pełnego efektu, trzeba wykonać od jednego do kilku zabiegów, w odstępie ok. 2 tygodni do 1 miesiąca. Warto podkreślić, że nawet w przypadku rozległych zmian zazwyczaj już pierwszy zabieg daje wyraźną poprawę.

Laserowe usuwanie naczynek : Po zabiegu skóra może być lekko zaczerwieniona, delikatnie obrzęknięta. Zmiany te utrzymują się maksymalnie do 48 godzin. Z kolei naczynka krwionośne mogą po zabiegu całkowicie zniknąć lub też przybrać ciemniejszą barwę. Nie należy się tym niepokoić, ponieważ nawet przyciemnione naczynka wkrótce zaczną blednąć, a maksymalnie w ciągu 14 dni znikną lub staną się zdecydowanie mniej widoczne.Ze względu na indywidualne różnice w reakcji na promieniowanie laserowe, przed głównym zabiegiem przeprowadzamy w Gabinecie Salus bezpłatną konsultację oraz test laserowego usuwania naczynek na małym odcinku skóry.