Zabiegi odmładzające Thermolift

Zabiegi odmładzające – Thermolift są zabiegami opóźniającymi procesy starzenia się skóry oraz minimalizującymi niekorzystne zmiany, takie jak zmarszczki, utrata jędrności, czy opadający owal twarzy. Zabiegi odmładzające wykonujemy na skórze, na której można zaobserwować pierwsze oznaki starzenia się. Nadmierne opalanie się, niezdrowy tryb życia oraz stres przyczyniają się do szybszej degeneracji skóry. Dlatego zabiegi typu anty-age są jednymi z najpopularniejszych w nowoczesnej kosmetyce.

Zabiegi odmładzające – Thermolift

Stymulują skórę do regeneracji, odbudowują właściwą warstwę ochronną skóry oraz przywracają właściwy poziom jej nawilżenia. Dlatego po zabiegu skóra jest wygładzona, odżywiona, nawilżona oraz ujędrniona. Pacjent odczuwa komfort witalnej, promiennej i odmłodzonej skóry. Zabiegi są całkowicie nieinwazyjne, mają działanie zarówno korygujące wobec obecnych już zmian, jak i profilaktyczne. Ponieważ w trakcie Thermoliftu wykorzystujemy aparaturę do radiofrekwencji RF, która stanowi doskonałe antidotum na procesy starzenia się skóry. Zabiegi odmładzające powinny być wykonywane regularnie, według wskazań kosmetologa. Główne składniki aktywne: wyciągi z komórek macierzystych, kompleksy aminokwasów, ekstrakty roślinne z lawendy i szałwii, kwas hialuronowy, kolagen, witaminy A, C i E, kwasy PHA, zielona herbata, wyciągi z melona, róży, jabłek, grejpfruta i inne.

Wskazania do wykonania zabieguów:

skóra z pierwszymi oznakami starzenia się
zmarszczki
poluźniona skóra
opadający owal twarzy
skóra sucha, dojrzała, cienka

Przygotowanie do zabiegów :

Przed przystąpieniem do zabiegu skóra nie wymaga specjalnego przygotowania. jednak bezpośrednio przed zabiegiem należy zrezygnować z opalania, również tego w solarium. Pacjenci w trakcie terapii dermatologicznej (przyjmujący tabletki lub maści itp.), przed rozpoczęciem zabiegu kosmetycznego, proszeni są o poinformowaniu o tym fakcie kosmetologa.

Zabiegi odmładzające czasCZAS: CZAS: 1 h
Zabiegi odmładzające znieczulenieZNIECZULENIE: brak – zabieg nieinwazyjny
Zabiegi odmładzające rekonwalestencjaREKONWALESCENCJA: brak – zabieg nieinwazyjny
cena CENA: 200 – 300 zł*

Uwaga: Wszystkie zabiegi wykonywane w Gabinecie Salus obejmują rejon twarzy, szyi i dekoltu. W zabiegach wykorzystujemy aparaturę dobraną optymalnie do potrzeb skóry pacjenta (m. in.: peeling kawitacyjny, sonoforeza, mikrodermabrazja, radiofrekwencja RF).


Polecamy zabiegi uzupełniające kurację:

RF (fala radiowa)
odświeżone spojrzenie
peelingi chemiczne
zabiegi odmładzające laserem frakcyjnym
Retix C
Cosmelan
wypełnianie zmarszczek i modelowanie ust
botox
indywidualna nauka makijażu