Cosmelan – dla cery z przebarwieniami, cery tłustej i mieszanej

Cosmelan jest bardzo skuteczną terapią usuwającą plamy barwnikowe różnego pochodzenia, które znajdują się w wielu lokalizacjach na skórze pacjenta. Dodatkowo zwęża rozszerzone pory, zmniejsza wydzielanie łoju oraz wyraźnie stymuluje odnowę kolagenu, co objawia się znacznym odmłodzeniem skóry. Jednocześnie przywraca równowagę skórze tłustej i mieszanej. Terapia preparatem Cosmelan jest dopasowana do indywidualnych potrzeb każdego pacjenta, wymaga różnego czasu stosowania w zależności od fototypu skóry.

Mechanizm działania preparatu Cosmelan jest oparty na wykorzystaniu substancji hamujących tyrozynazę, która jest kluczowym enzymem biorącym udział w procesie powstawania melaniny. Cosmelan, w porównaniu do terapii depigmentacyjnych, jest aktualnie najskuteczniejszą kuracją wybielającą spośród wszystkich preparatów dostępnych obecnie na rynku kosmetycznym. Przede wszystkim ten preparat jest bardzo silny w działaniu, jednocześnie co jest bardzo istotne, jest bezpieczny dla skóry pacjenta. Główne składniki aktywne: kwas kojowy, kwas fitowy, arbutyna, palmitynian retinolu, kwas askorbowy.

Cosmelan Wskazania do zabiegu:

skóra z oznakami starzenia się
zmarszczki mimiczne
skóra o nierównomiernym kolorycie (przebarwienia, odbarwienia)
przebarwienia pozapalne i posłoneczne
ostuda, bielactwo, plamy soczewicowate
poszerzone pory skórne
gruba, szorstka, tłusta skóra
blizny potrądzikowe

Cosmelan Przygotowanie do zabiegu:

Przed przystąpieniem do zabiegu skóra nie wymaga specjalnego przygotowania. Bezpośrednio przed zabiegiem należy zrezygnować z opalania (również tego w solarium). Pacjenci w trakcie terapii dermatologicznej (przyjmujący tabletki lub maści itp.), przed rozpoczęciem zabiegu kosmetycznego, proszeni są o poinformowaniu o tym fakcie kosmetologa.

cosmelan czas CZAS: 40 minut
cosmelan znieczulenie ZNIECZULENIE: brak, podczas samego zabiegu pacjent może odczuwać delikatne szczypanie i podrażnienie (w zależności od tolerancji i rodzaju skóry).
cosmelan rekonwalestencja REKONWALESCENCJA: Zabieg inwazyjny, w ciągu 2 pierwszych dni po zabiegu oraz w przypadku cer bardzo wrażliwych, skóra może być zaczerwieniona, a pacjent może odczuwać napięcie i pieczenie skóry. Typowym objawem pozabiegowym jest również bardzo mocne złuszczanie się skóry. Stan skóry poprawia się tydzień po rozpoczęciu kuracji.

Uwaga! Należy ściśle stosować się do zaleceń pozabiegowych.
Nie nakładać makijażu przez 10 dni po zabiegu. Chronić skórę przed słońcem przez co najmniej 4 tygodnie. Terapia nie może zostać przerwana bez wiedzy osoby prowadzącej zabieg.

Zastosowanie preparatu Cosmelan łączy się z wyłączeniem z normalnego funkcjonowania na okres ok. 7-14 dni (w tym czasie następuje złuszczanie się naskórka).

cena CENA: …
OCENA ZANIEGU : 4.4/5 na podstawie opinii 50 zapytanych klientów.Polecamy też : laserowe zamykanie naczynek na twarzy