Odświeżone Spojrzenie – zabieg na okolicę oczu

Odświeżone spojrzenie jest zabiegiem przeznaczonym dla najwrażliwszych partii okolicy oczu i ma na celu opóźnienie procesów starzenia się skóry. Ponadto niweluje niekorzystne zmiany tj.: opadająca skóra powiek, drobne zmarszczki mimiczne, zasinienia pod oczami, tendencja do obrzęków. Zabieg przeznaczony jest dla wszystkich typów skór, jako kompleksowe uzupełnienie pielęgnacji wrażliwej okolicy oczu.

Skóra powiek i wokół oczu jest bardzo cienka, przez co starzeje się najszybciej. Z tego względu wymaga wczesnej profilaktyki i przede wszystkim systematycznej pielęgnacji. Zabieg ma na celu ujędrnienie i odżywienie skóry, spłycenie zmarszczek mimicznych, poprawę gęstości skóry oraz rozjaśnienie okolicy pod oczami. Korzystnie wpływa na stymulację przepływu limfy, przez co minimalizuje obecność tzw. ?worków pod oczami?. Po zabiegu można zaobserwować wyraźne wygładzenie skóry, promienne i odświeżone spojrzenie, lekkość powiek. W Gabinecie Salus polecamy go jako idealne rozwiązanie przed ważnymi uroczystościami czy wystąpieniami publicznymi oraz jako wstęp do profesjonalnego makijażu. Zabieg powinien być wykonywany regularnie, według wskazań kosmetologa. Główne składniki aktywne: retinol, lecytyna, kwasy PHA, olej z pestek słonecznika, wyciągi z alg, ekstrakty roślinne (m.in. z nagietka lekarskiego, korzenia lukrecji, rumianku), witaminy A, C i E, kofeina, kwas hialuronowy i inne.

Wskazania do wykonania zabiegu:

skóra z pierwszymi oznakami starzenia się
zmarszczki mimiczne
poluźniona, cienka skóra
opadające powieki
zasinienia pod oczami
?worki? pod oczami


Przygotowanie do zabiegu:

Przed przystąpieniem do zabiegu skóra nie wymaga specjalnego przygotowania. Bezpośrednio przed zabiegiem należy zrezygnować z opalania (również tego w solarium). Pacjenci w trakcie terapii dermatologicznej (przyjmujący tabletki lub maści itp.), przed rozpoczęciem zabiegu kosmetycznego, proszeni są o poinformowaniu o tym fakcie kosmetologa.

czas CZAS: 30 minut
znieczulenie ZNIECZULENIE: brak – zabieg nieinwazyjny
rekonwalestencja REKONWALESCENCJA: brak – zabieg nieinwazyjny
cena CENA: 100 zł

Polecamy zabiegi uzupełniające kurację:

RF (fala radiowa)
Thermolift globalne odmłodzenie
peelingi chemiczne
zabiegi odmładzające laserem frakcyjnym
botox
wypełnianie zmarszczek i bruzd