Natychmiastowe Ukojenie – cera podrażniona, naczyniowa, z tendencją do rumienia, cera z trądzikiem różowatym

Natychmiastowe Ukojenie
– dla cery podrażnionej, naczyniowej z tendencją do rumienia oraz cer z trądzikiem różowatym

Natychmiastowe Ukojenie jest zabiegiem mającym na celu wyciszenie podrażnionej skóry. Zabieg przeznaczony jest również dla osób, które mają tendencje do występowania rumienia (jest on już obecny na twarzy lub też pojawiają się widoczne drobne naczynka np. w rejonie nosa lub policzków).

Zabieg jest idealnym ukojeniem po wykonanych uprzednio inwazyjnych i drażniących skórę kuracjach (np. laserowych). Ma on na celu ukojenie skóry, zniwelowanie nadmiernego zaczerwienienia oraz wzmocnienie ścianek drobnych naczyń krwionośnych. Poprawia funkcje ochronne skóry, wycisza ją, dając jednocześnie natychmiastowe uczucie komfortu spokojnej skóry.

Po zabiegu skóra jest wyciszona, nawilżona i zyskuje zdrowy, równomierny koloryt. Pacjent odczuwa komfort uspokojonej skóry, a wszelkie podrażnienia są wyraźnie zregenerowane. Zabieg jest całkowicie nieinwazyjny, ma działanie zarówno korygujące wobec obecnych już zmian, jak i profilaktyczne. Powinien być wykonywany regularnie, według wskazań kosmetologa. Główne składniki aktywne: kompleks PHA, wyciąg z kasztanowca, wyciągi z alg, biała herbata, bisabolol, ekstrakt z lukrecji, zielona herbata i inne.

Wskazania do wykonania zabiegu:

widoczne rozszerzone i popękane naczynka
skłonność do rumienia (lub stały rumień)
skóra bardzo wrażliwa i nadreatywna
skóra z obecnym trądzikiem różowatym

Przygotowanie do zabiegu:

Przed przystąpieniem do zabiegu skóra nie wymaga specjalnego przygotowania. Bezpośrednio przed zabiegiem należy zrezygnować z opalania (również tego w solarium). Pacjenci w trakcie terapii dermatologicznej (przyjmujący tabletki lub maści itp.), przed rozpoczęciem zabiegu kosmetycznego, proszeni są o poinformowaniu o tym fakcie kosmetologa.

Uwaga: Zabiegu nie wykonujemy w ostrej, aktywnej fazie trądziku różowatego.

czas CZAS: 1 h
znieczulenie ZNIECZULENIE: brak – zabieg nieinwazyjny
rekonwalestencja REKONWALESCENCJA: brak – zabieg nieinwazyjny
cena CENA: 180 złPolecamy zabiegi uzupełniające kurację:

laserowe usuwanie naczynek
Retix C