Medycyna estetyczna

medycyna estetyczna PoznańMedycyna estetyczna Poznań. Przebarwienia, „popękane naczynka”, zmarszczki, brak elastyczności skóry, blizny potrądzikowe, pooperacyjne, rozstępy to problemy z którymi często nie potrafimy się pogodzić. Współczesna medycyna estetyczna pozwala na poprawę wyglądu i samopoczucia. Nowe trendy w estetyce dają możliwości na przeprowadzanie zabiegów bezbolesnych, bezpiecznych, bez użycia skalpela.

Zabiegi laser fraxel, mezoterapia igłowa, osocze bogatopłytkowe, pilingi medyczne pozwalają na rewitalizację skóry oraz redukcję oznak starzenia. Wypełniacze tkankowe, zabiegi z użyciem Botoxu są szczególnie polecane dla pacjentów chcących uzyskać młodszy wygład twarzy i natychmiastowy efekt.
W swoje praktyce proponujemy zabiegi z użyciem sprawdzonych i bezpiecznych produktów medycznych oraz najnowszej generacji aparatury. Szczególnie zadawalające efekty uzyskuje się stosując tzw. metod łączonych.

Zabiegi przywracające równowagę skóry po zabiegach medycyny estetycznej

Wiele bardzo skutecznych zabiegów medycyny estetycznej łączy się z krótkotrwałym wyłączeniem się z aktywnego funkcjonowania w życiu codziennym. Procesy pełnej regeneracji skóry wymagają bowiem odpowiedniego czasu i postępowania. Aby ułatwić powrót do codziennych czynności, przyspieszyć regenerację skóry oraz stymulować jej odbudowę zapraszamy na zabiegi przeznaczone dla osób po kuracjach z zakresu medycyny estetycznej.

Nasz kosmetolog doradzi Państwu, optymalne zabiegi, które ukoją podrażnioną skórę i będą jednocześnie najlepszym uzupełnieniem terapii. Zabiegi dobierane są indywidualnie według potrzeb skóry oraz możliwych do osiągnięcia efektów.

Medycyna estetyczna Poznań – więcej dowiesz się w zakładce: