Indywidualna nauka makijażu

W ofercie Gabinetu Salus znajduje się również indywidualna nauka makijażu, dostosowana do wymogów i potrzeb pacjenta. Na naukę makijażu nigdy nie jest za późno. Makijaż dostosowany do typu cery, kształtu twarzy, rodzaju problemów skórnych oraz indywidualnych upodobań i umiejętności wykonywany jest krok po kroku. Każdy etap jest dokładnie omawiany i dokumentowany tak, aby móc go samodzielnie później wykonać i odtworzyć. Przeglądamy również przyniesione przez pacjenta kosmetyki, dokonujemy ich selekcji i dobieramy te najbardziej optymalne dla jego typu skóry i urody. Odpowiednio dobrany makijaż jest doskonałą wizytówką, a zadbana i wypielęgnowana skóra idealnie prezentuje się w makijażu naturalnym. Indywidualna nauka makijażu pod okiem doświadczonej kosmetolog – wizażystki, ułatwi każdej kobiecie wykonywanie codziennego, perfekcyjnego makijażu.

Wskazania do wykonania zabiegu:

skóra nadmiernie przetłuszczająca się
obecność zmian trądzikowych lub blizn potrądzikowych
skóra z przebarwieniami
obecność zmian naczyniowych, tatuaży, blizn
skóra dojrzała
każdy pacjent, któremu trudno samodzielnie dobrać odpowiednie, kolorowe kosmetyki i wykonać perfekcyjny makijaż


Przygotowanie do zabiegu:

Bezpośrednio przed zabiegiem należy zrezygnować z opalania (również tego w solarium). Pacjenci w trakcie terapii dermatologicznej (przyjmujący tabletki lub maści itp.), przed rozpoczęciem zabiegu kosmetycznego, proszeni są o poinformowaniu o tym fakcie kosmetologa.

czas CZAS: 1,5 h
znieczulenie ZNIECZULENIE: brak – zabieg nieinwazyjny
rekonwalestencja REKONWALESCENCJA: brak – zabieg nieinwazyjny
cena CENA: 300 zł

Uwaga: Pędzle wykorzystywane do zabiegów są czyszczone i dezynfekowane po każdej pacjentce tak, aby zapewnić maksymalną higienę pracy.