Zamykanie naczyń, laserowe zamykanie naczynek
Gabinet Lekarski i Zakład Fizykoterapii
SALUS - dr Kasprzak
60-391 Poznań ul. Swoboda 20
tel/fax: 61 861 55 61
depilacja laserowa, laserowe usuwanie tatuażu, fraxel, usuwanie przebarwień, zamykanie naczynek, mezoterapia, Poznań

Zamykanie naczynek

usuwanie pajączków, teleangiektazji

Laserowe usuwanie naczynek (teleangiektazje, pajączki)  jest jednym z powszechniej wykonywanych zabiegów w medycynie estetycznej. Ze względu na dużą efektywność i obciążenie niewielkim ryzykiem skutków niepożądanych, staje się najbardziej powszechną metodą w terapii tych schorzeń.

Wywiad telewizyjny. Teleangiektazje, przyczyny i sposoby leczenia.

usuwanie naczynek, teleangiektazje, pajączki, laserowe usuwanie naczynek, laser KTP, poznań

Istotą terapii laserowej w medycynie estetycznej i kosmetologii jest wykorzystanie zjawiska wybiórczej termolizy. Energia laserowa pochłaniana jest przez chemoglobinę znajdującą sie w naświetlanym naczyniu. Ciepło przenoszone jest na ścianę naczynia, co powoduje jego natychmiastowe obkurczenie naczynek. Bezpośrednio po zabiegu naświetlane naczynie staje się niewidoczne.

W naszym gabinecie w zabiegach laserowego usuwania patologicznie poszerzonych naczyń stosujemy laser KTP o długości fali 532 nm. Pozwala on na okluzję naczynek małego kalibru w okolicach twarzy, na dekolcie, szyi i innych częściach ciała. W zależności od rozległości zmian, dla pełnego efektu, trzeba wykonać od jednego do kilku zabiegów, w odstępie około 2 tygodni do 1 miesiąca. Nawet w przypadku zmian rozległych zazwyczaj już pierwszy zabieg daje wyraźną poprawę. Po zabiegu skóra jest zazwyczaj zaczerwieniona i lekko obrzęknięta. Objawy te zwykle ustępują po kilku do kilkunastu godzinach.

Osobnicze różnice w reakcji na określone promieniowanie laserowe uzasadniają poprzedzenie pierwszego zabiegu testem laserowym. W naszym gabinecie  test laserowego usuwania naczynek oraz wstępna konsultacja – są bezpłatne.

Zobacz efekty zabiegów laserowych na policzku:

naczynka na twarzy, usuwanie, zamykanie

 

 

 

 

Zobacz efekty zabiegów laserowych na twarzy:


usuwanie pajączków, teleangiektazji