Thermolift Globalne Odmłodzenie

Thermolift Globalne Odmłodzenie jest zabiegiem opóźniającym procesy starzenia się skóry oraz minimalizującym niekorzystne zmiany tj.: zmarszczki, utrata jędrności, czy opadający owal twarzy. Zabieg przeznaczony jest dla skór, na których można zaobserwować pierwsze oznaki starzenia się. Nadmierne opalanie się, niezdrowy tryb życia oraz stres przyczyniają się do szybszej degeneracji skóry. Zabiegi typu anty-age są jednymi z najpopularniejszych w nowoczesnej kosmetyce. Stymulują one skórę do regeneracji, odbudowują właściwą warstwę ochronną skóry oraz przywracają właściwy poziom jej nawilżenia. Po zabiegu skóra jest wygładzona, odżywiona, nawilżona oraz ujędrniona. Pacjent odczuwa komfort witalnej, promiennej i odmłodzonej skóry. Zabieg jest całkowicie nieinwazyjny, ma działanie zarówno korygujące wobec obecnych już zmian, jak i profilaktyczne. W trakcie Thermoliftu wykorzystujemy aparaturę do radiofrekwencji RF, która stanowi doskonałe antidotum na procesy starzenia się skóry. Zabieg powinien być wykonywany regularnie, według wskazań kosmetologa. Główne składniki aktywne: wyciągi z komórek macierzystych, kompleksy aminokwasów, ekstrakty roślinne z lawendy i szałwii, kwas hialuronowy, kolagen, witaminy A, C i E, kwasy PHA, zielona herbata, wyciągi z melona, róży, jabłek, grejpfruta i inne.

Wskazania do wykonania zabiegu:

skóra z pierwszymi oznakami starzenia się
zmarszczki
poluźniona skóra
opadający owal twarzy
skóra sucha, dojrzała, cienka

Przygotowanie do zabiegu:

Przed przystąpieniem do zabiegu skóra nie wymaga specjalnego przygotowania. Bezpośrednio przed zabiegiem należy zrezygnować z opalania (również tego w solarium). Pacjenci w trakcie terapii dermatologicznej (przyjmujący tabletki lub maści itp.), przed rozpoczęciem zabiegu kosmetycznego, proszeni są o poinformowaniu o tym fakcie kosmetologa.

czas CZAS: CZAS: 1 h
znieczulenie ZNIECZULENIE: brak – zabieg nieinwazyjny
rekonwalestencja REKONWALESCENCJA: brak – zabieg nieinwazyjny
cena CENA: 200 – 300 zł*

Uwaga: Wszystkie zabiegi wykonywane w Gabinecie Salus obejmują rejon twarzy, szyi i dekoltu. W zabiegach wykorzystujemy aparaturę dobraną optymalnie do potrzeb skóry pacjenta (m. in.: peeling kawitacyjny, sonoforeza, mikrodermabrazja, radiofrekwencja RF).


Polecamy zabiegi uzupełniające kurację:

RF (fala radiowa)
odświeżone spojrzenie
peelingi chemiczne
zabiegi odmładzające laserem frakcyjnym
Retix C
Cosmelan
wypełnianie zmarszczek i modelowanie ust
botox
indywidualna nauka makijażu