Kojące Wyciszenie – dla cer wrażliwych i alergicznych

Kojące Wyciszenie jest zabiegiem kojącym i uspokajającym dla wszystkich podrażnionych skór. Zabieg przeznaczony dla cer, które źle reagują na większość preparatów, mają tendencje do alergii, są zaczerwienione i podrażnione. Obecnie na nadwrażliwość skóry skarży się coraz większa liczba pacjentów, a liczne alergie skórne dotykają osoby w różnym wieku. Zabieg ma na celu ukojenie i uspokojenie skóry, a także odbudowanie warstwy hydro-lipidowej, co wiąże się ze wzmocnieniem funkcji obronnych skóry. Łagodzi obecne na skórze podrażnienia, niweluje przesuszenie wrażliwych partii twarzy oraz daje odczucie komfortu. Po zabiegu skóra jest wyciszona, ukojona, odżywiona i nawilżona. Pacjent odczuwa komfort spokojnej i zdrowej skóry.

Zabieg jest całkowicie nieinwazyjny, ma działanie korygujące i profilaktyczne. Powinien być wykonywany regularnie, według wskazań kosmetologa. Główne składniki aktywne: kwas hialuronowy, wyciągi roślinne (m.in. z aloesu, ogórka, rumianku, prawoślazu lekarskiego, rozmarynu, pestek winogron), glukonolakton, wyciągi z alg, witamina E, oleje roślinne i inne.


Wskazania do wykonania zabiegu:

obecność podrażnień, zaczerwienienia
skłonność do alergii skórnych
przesuszenie skóry
cera wrażliwa, alergiczna
skóra przesuszona, cienka, reaktywna

Przygotowanie do zabiegu:

Przed przystąpieniem do zabiegu skóra nie wymaga specjalnego przygotowania. Bezpośrednio przed zabiegiem należy zrezygnować z opalania (również tego w solarium). Pacjenci w trakcie terapii dermatologicznej (przyjmujący tabletki lub maści itp.), przed rozpoczęciem zabiegu kosmetycznego, proszeni są o poinformowaniu o tym fakcie kosmetologa.

czas CZAS: 1h
znieczulenie ZNIECZULENIE: brak – zabieg nieinwazyjny
rekonwalestencja REKONWALESCENCJA: brak – zabieg nieinwazyjny
cena CENA: 180 zł

Uwaga: Wszystkie zabiegi wykonywane w Gabinecie Salus obejmują rejon twarzy, szyi i dekoltu. W zabiegach wykorzystujemy aparaturę dobraną optymalnie do potrzeb skóry pacjenta (m.in. peeling kawitacyjny, sonoforeza, mikrodermabrazja, radiofrekwencja RF).

Polecamy zabiegi uzupełniające kurację:

zabiegi przygotowujące skórę do zabiegów medycyny estetycznej
zabiegi przywracające równowagę skóry po zabiegach medycyny estetycznej